Nákladní doprava

Díky flotile moderních tahačů splňujících nejpřísnější emisní limity EURO 6 jsme schopni dopravovat téměř veškeré komodity v rámci EU. Zaměřujeme se zejména na přepravu sypkých materiálů a zemědělských komodit.

V rámci EU se zaměřujeme na přepravu stavebních hmot pro zajištění plynulého chodu staveb silnic, dálnic, železnic. Zajistíme také transport stavební techniky jako jsou bagry, frézy, gredry, buldozery, apod. Nabízíme spediční služby.

Consultrans = Nákladní a speciální doprava C.Q.E
Středisko Nákladní a speciální dopravy vzniklo v rámci firmy C.Q.E v roce 2010 z původní společnosti Consultrans. Ta působila v logistickém odvětví v regionu EU již od roku 2004.

Consultrans se stal v minulosti pro naše zákazníky symbolem úspěšné a stabilní firmy. Značku Consultrans proto stále užíváme pro naše aktivity v oblasti nákladní přepravy. S našimi auty a návěsy s logem Consultrans se můžete setkávat i v současnosti po celé Evropě, pod značkou Consultrans nás také najdete na internetu a v databázích přepravců.

 


 

Kamionová doprava

V rámci EU se zabýváme přepravami sypkých materiálů a zemědělských komodit.

V rámci vnitrostátní dopravy se zejména zabýváme přepravou sypkých stavebních hmot pro zajištění plynulého chodu staveb silnic, dálnic, železnic a v neposlední řadě také zajištění sezonních zemědělských prací.

Sklopné silocisterny

Silocisterna o objemu 40 – 61 m3, vhodná pro přepravu zejména potravinářských sypkých komodit ale i okrajově materiály z chemického průmyslu nepodléhající ADR, jako jsou plastové granuláty, atd.

Nesklopné silocisterny

Silocisterny o objemu 36 – 40 m3, určená pro přepravu sypkých stavebních a zemědělských komodit jako jsou veškeré druhy vápna, vápenců, cementů, písků, maltových směsí, hnojiv, atd.

Sklápěcí návěsy

Sklápěcí hliníkový návěs o objemu 50 m3. Určený zejména pro převoz sypkých materiálů, zemědělských komodit, hnojiv, stavebních hmot (štěrky, písky, kamenivo), případně široké škály odpadů (kov, sklo, atd.) Návěs je vybaven pro potřeby vyklápění trojkombinací: 1) výklopné čelo 2) vrata 3) dávkovací okénko.

Kontejnery

Vhodný pro dopravu stavebních sutí, komunálního odpadu, dovoz písku, kontejnery s nosností 3 tun.

Speciální doprava

V rámci vnitrostátní přepravy nabízíme speciální přepravy za pomoci podvalníku na transport stavební techniky jako jsou bagry, frézy, gredry, buldozery, apod.

Spedice

Pro zajištění širokého spektra služeb bylo vybudováno středisko zasilatelství – spedice, které dlouhodobě využívá jak domácích, tak i zahraničních partnerů.

Kontakty

 

Vedoucí dopravy: Táňa Válečková
tel. +420 603 217 911, e-mail: valeckova@c-q-e.cz

Disponent: David Flek
tel. +420 734 492 926, e-mail: flek@c-q-e.cz

Fakturace: Martina Kachyňová
tel. +420 774 445 511, e-mail: kachynova@c-q-e.cz

C.Q.E, s.r.o., Odrovice 76, 664 64 Odrovice, Česká Republika