Videomonitoring

Kvalitní monitoring chrání vaši investici. Podle vašich potřeb nastavíme strategii monitorování. Všechny videozáznamy jsou vyhotovené ve HD kvalitě, které jsou dostupné kdykoliv online, nejvíc 3 měsíce spět. Záznamy starší více jak 3 měsíce poskytujeme na požádaní, jelikož dochází k jich archivaci na bezpečných úložištích. Vyhotovování videozáznamu bývá zpravidla za pomoci dvou kamer: jedné statické, která je zaměřená na monitoring oblasti nejvyššího výskytu prací, a jedné 360 kamery, která slouží na monitoring celé stavby live. Díky vzdálenému přístupu můžete s kamerou manipulovat podle vašich potřeb, případně nastavit dokování o vámi zvoleného bodu.

Díky vzdálenému přístupu můžete kdykoli monitorovat vaši stavbu live a tedy připadne reagovat na situaci ad hoc. Software je kompatibilní se všemi běžně dostupnými operačními systémy či už pro smartphony nebo PC.

Roky zkušeností na trhu s monitorovacími zařízení nám umožňují po konzultaci s Vámi vytvořit monitorovací plán na míru vašim potřebám. Monitorovací systém pravidelně kontrolujeme, abychom zabezpečili plynulé monitorování vašeho stavebního objektu podle vašich představ.